Süt ve süt ürünleri üretimi stratejimizi, markamızın “doğal lezzet” olarak ifade ettiğimiz ana vaadine sadık kalarak, sütün özünü̈ ve doğallığını koruyan bir anlayışla oluşturduk. Ürünlerimizin içeriğinde doğallığı bozacak hiçbir bileşen ya da katkı maddesi kullanmıyoruz. Üretim süreçlerimizi mümkün olan en sade ve temel süreçlerden oluşturuyor, yüksek hijyenik standartları koruyor ve önleyicilik ilkesini titizlikle uygulayarak uzmanlığımıza dayanan doğal ve sağlıklı ürünler tasarlıyoruz ve üretiyoruz.

Ürünlerimize çeşni katmak amacıyla kullandığımız içeriklerin tamamı doğal kaynaklardan geliyor. Şekerli ürünlerimizde sadece pancar şekeri ve doğal meyvelerin özünden gelen şeker kullanıyoruz. Ürün içeriklerimizi 5996 Sayılı Gıda Kanunu, Türk Gıda Kodeksi Yatay ve Dikey Düzenlemeleri’ndeki şartlara tamamen uyarak oluşturuyor, mevzuatla belirlenen kriterlerin üzerindeki standartlarda ürün üretiyoruz. Ürün reçetelerimizi ve üretim proseslerimizi mümkün olan en sade şekilde dizayn ederek ürünlerimizin doğallığını oluşturuyor ve koruyoruz.

Tesislerimize gelen ve kalitesini onayladığımız sütleri en hijyenik biçimde, günümüz teknolojilerinin sağladığı donanım ve uzmanlık ile işliyoruz. İyilik ve bereketine inandığımız, doğanın bize armağanı olan sütün her bir damlasını değerlendiriyoruz.

YAZIYI PAYLAŞ